HiPPOKRATiN® je výsledkom prelomového výskumu biologických vlastností proteinových komplexov prvkov vzácnych zemín a prvkov zo skupiny drahých a platinových kovov.
Výrazne posiluje imunitu, spomaľuje starnutie, zvyšuje telesnú a mentálnu výkonnosť, komplexne regeneruje ľudský organizmus.


1/ v prvej variante sa používa iba samotný HiPPOKRATiN®, tento prípravok je širokospektrálny, je vhodný pre každého. Táto varianta ma veľmi nízke liečebné účinky, ale výrazné detoxikačné a preventívne účinky. Pri infekčných chorobách výrazne zmierňuje príznaky a ak sa používa v predstihu ako prevencia, tak vzniká výrazná odolnosť proti infekčným chorobám, napr. bežné respiračné choroby (angína, chrípka a pod.) sa počas používania vôbec nevyskytujú, napr. proti chrípke účinkuje mnohonásobne lepšie ako očkovanie vakcínou proti chrípke. Pri úrazoch výrazne urýchľuje hojenie rán a skvalitňuje regeneráciu organizmu. Podobne aj pri nadmerných športových výkonoch veľmi urýchľuje a skvalitňuje regeneráciu organizmu, znižuje pocit únavy subjektívne (osobný pocit) aj objektívne (fyziologicky).


2/ v druhej variante je nutné absolvovať špeciálnu lekársku diagnostiku prístrojom BICOM 2000, na základe tejto diagnostiky sa vyrobí osobná špeciálna prísada do prípravku HiPPOKRATiN®, táto prísada sa používa spolu so základným prípravkom HiPPOKRATiN®, táto varianta je osobné liečenie nastavené presne na mieru, HiPPOKRATiN® spolu s prísadou môže použiť iba ten pre koho je táto prísada určená. Táto varianta ma veľmi výrazné liečebné účinky, ale aj veľmi výrazné preventívne účinky. Pri väčšine chorôb prudko zmierni prejavy choroby ale najčastejšie dôjde k úplnému vyliečeniu, napr. lieči choroby vnútorných orgánov, choroby krvného obehu, vysoký alebo nízky krvný tlak, chudokrvnosť, zápaly prostaty, zápaly močového mechúra, erektívne dysfunkcie, reumatické choroby, artritídy, bolesti krížov, bolesti kĺbov, infekcie a zápaly kože, psoriázu, astmu, alergie, ekzémy a všetky ďalšie autoimunitné choroby atď. Pri úrazoch veľmi výrazne urýchluje hojenie rán a skvalitňuje regeneráciu organizmu. Podobne aj pri nadmerných športových výkonoch masívne urýchľuje a skvalitňuje regeneráciu organizmu, znižuje pocit únavy subjektívne (osobný pocit) aj objektívne (fyziologicky).

Použitie prípravku HiPPOKRATiN® spolu s osobnou špeciálnou prísadou odstraňuje skutočnú príčinu väčšiny chorôb, v podstate je to substitučná liečba, ktorá sofistikovaným mechanizmom transportuje cez pokožku kľúčové esenciálne látky, ktoré sú u vyšetrovaného človeka v deficite a ktoré boli zistené diagnostikou.

Diagnostika zisťuje tieto skupiny deficitných látok:
ultrastopové prvky - táto skupina látok je kľúčová, má absolútne výnimočné postavenie spomedzi všetkých živín, okrem iného reguluje príjem a využitie ostatných živín a zároveň je to hlavný výsledok výskumu a vývoja prípravku HiPPOKRATiN®, ďalej sú to stopové prvky, makrominerály a niektoré ďalšie esenciálne látky. Následná substitučná terapia prípravkom HiPPOKRATiN® spolu s osobnou špeciálnou prísadou obsahuje všetky skupiny zistených deficitných látok okrem makrominerálov (Ca, S, P, a pod.), je to preto, že spotreba týchto látok je vysoká a transportná kapacita pokožky je nízka a nepostačuje na transport potrebného objemu týchto látok, makrominerály, vitamíny a ostatné esenciálne látky dokáže bez problémov zabezpečiť iba správna výživa. Okrem týchto zložiek HiPPOKRATiN® obsahuje určité špecifické látky, ktoré vyvolávajú reflexnú odozvu na pokožke človeka a na základe tohoto reflexu ľudské telo mnohonásobne zvýši aktivitu mechanizmov, ktorými vylučuje odpadové látky z tela a zároveň tento reflex aktivuje regulačné mechanizmy na pokožke, ktoré umožňujú transport iba tých látok a v takom množstve, ktoré sú momentálne v ľudskom tele v deficite. Tento regulačný mechanizmus nie je úplne dokonalý a okrem iného funguje dostatočne dobre iba pri extrémne nízkych koncentráciach látok vo vode, preto sa účinok prípravku HiPPOKRATiN® nedá výrazne urýchliť zvyšovaním dávky.

HiPPOKRATiN 144 kB
HiPPOKRATiN-umelá morská voda 93 kB
Prihlásenie registrovaného užívateľa

Registrácia je dobrovoľná a bezplatná, umožní Vám jednoduchšie prezeranie a plné využitie našich stránok

Registrovať sa môžete kliknutím sem